| kittyKatAlawaysHappy a întrebat:

Am gasit pe net acest citat.sau statusbig grin "Pareti frumoase, aproape culte...atat de proaste si din ce in ce mai multe" Mi se pare mie sau sunt versuri dintr-o melodie? happy dau funditsaaaa si voturi bineinteles♥♥♥

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu-s versuri din câte știu eu, îi doar un status, un status ce l-ar pune numai pițipoancele, deci...nu-l folosi.

| mikaguapa a răspuns (pentru aliceinchains):

Cica il pun numai pitipoancelechatterbox, Eu cred ca e adresat fetelor pitzi si tu esti una dintre ele daca nu iti place versul astabatting eyelashes

| aliceinchains a răspuns (pentru mikaguapa):

Nu ai înţeles nimic, nu e vorba că mă simt, mi-e absolut indiferent ce crezi despre mine, atâta timp cât nici măcar n-ai vorbit cu mine o dată, eu mi-am spus doar părerea. Nu te-am făcut piţipoancă, doar ziceam că statusuri de genu, sunt despre piţipoance scrise de alte piţipoance, asta e ideea. Cine ar spune mereu în statusuri despre cât de proaste sunt unele...
Meh, dacă tot ţii, măcar o faci într-un mod original, nu aşa. Şi, versul ăsta l-am mai citit la minim 10 statusuri de la mine din listă. Şi ghici cum sunt persoanele alea care pun aşa ceva.
Oricum nu-mi pasă ce îţi pui tu, dacă eşti sau nu o piţipoancă... mi-e egal, oricum sunt multe.

| mikaguapa a răspuns (pentru aliceinchains):

Si tu printre elebatting eyelashes:*:*

| diddytm a răspuns:

E o melodie happy Bitza - Cronica unei vedete