| Mikiee a întrebat:

Am inteles ca REBELDE se va reuni...as vrea sa stiu mai multe detalii pentru. ca am fost o fana a lor si inca le mai ascult muzica.

Răspuns Câştigător
| Snicker a răspuns:

Buna,
banuiesc ca tu te referi la trupa RBD,, daca se vor reuni, nu?"
REBELDE a fost telennovela difuzata pe acasa., iar formatia"RBD"
In ceea ce priveste formatia RBD, nu se va mai reuni niciodata, asa au spus membrii, pentru ca au "crescut"si fiecare o ia pe drumul lui.Deja toti fostii membrii formatiei au trecut de 25 de ani si stilul formatiei RBD nu li se mai potriveau, nu le mai stateau in caracter. Uita-te la Anahi cat s-a schimbat, cum se imbraca, ce melodii are, etc. Deci formatia nu va mai reveni.
Ceva, ceva ai inteles tu cu rebelde.Succesul pe care l-a avut telenovela „Rebelde" i-au făcut pe producătorii mexicani să se gândească la o nouă poveste care să egaleze succesul avut. „Va fi greu să se găsească noi vedete ca Dulce Maria, Anahi sau Poncho, însă vom căuta până vom găsi, au declarat surse de pe platoul de filmare. Singurul amănunt sigur este numele noii producţii care este «Vivendo o Amor»"
Deci o telenovela asemanatoare cu "rebelde"si care sa o egaleze vor mexicanii sa faca.
Si eu as vrea nespus de mult sa se reuneasca formatia RBD, dar nu se va intampla. Sper sa fac o telenovea cu acelasi succes.
pupici.pucpici.asculta in continuare muzica lor.se vede ca ai fost o fana mareXOXO

4 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Wow:X
Mi-ar placea mult sa se reuneasca.happy
din pacate, nu stiu nimic despre astasad

| Minty a răspuns:

Doamne.as fi cea mai fericita daca s-ar reunihappy

| KatyKat a răspuns:

Imi place si mie.))

| DeiuȘca a răspuns:

Cei din trupa rbd sau departit deoarece unii din trupa numai vroiau muzica... vroiau si actoria... vroiau mai multe lucriri si vroiau propia criera fara sa fie 6