| milkywaybee15 a întrebat:

Am nevoie de ajutor oameni buni! Tot caut o melodie care a apărut pe un stream pe twich și nu o găsesc. Am încercat toate metodele dar fără nicio șansă nu am găsit piesa. La începutul piesei este un beat cu na na na și zice după 2006 sau 2016 și apoi începe cu refrenul și alte versuri pe care nu le-am înțeles complet din stream pentru ca se aude prost: "Nasul meu trage e kalashnikov, putere mare zici cai airsoft, spriteul e altfel în pahar e mov, drogul asta e tare e pantera roz"(ăsta ar fi refrenul cu care și începe piesa) (apoi mai vin niște versuri random care nu sunt puse în ordine) "Ma simt ca dragonu, după 6 din astea simt ca îl vad pe Domnu, nu e vibrator e 21 în cap, zdreanta nu mai face o tura a crescut a dat-o în droguri, dă ochii peste cap înghite totul, face semn face cu ochiul îmi face in cap face cu botul am pus sa învârtă totul șampanie, într-un benz cu 4 zdrențe nu te iau nu mai sunt locuri, cum sa ma simt frate cu mine n-ai fost, hoțul nu-l fura pe hoț, praful asta e scump, dacă îți dau sa tragi te simți ca in rolercoaster, dacă îți dau sa tragi vezi fantome ca-n foster, pă ferentari coada la hara zici ca sunt ca brunkar sunt pă val până și iarna zdreanta fierbinte ca-n sahara se pune pe spate se îndoaie face sfoara". Sunt doi care canta pe piesa deci fanii trap sau hip hop ajutați-mă va rog sa găsesc piesa!

2 răspunsuri:
| milkywaybee15 explică:

La primul vers după refren este de fapt "ma simt ca dragonu mi-a dat somn balonul"

| milkywaybee15 explică:

Vă rog mult ajutați-mă sa găsesc piesa asta ca am încercat toate metodele