| diuxxa a întrebat:

Am nevoie de muzica veche buna de dans si ma intrebam daca ma puteti ajuta cu cateva titluri ale prieselor.

6 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Magazin-kad bio blizu
Ricky Martin-bailamos

| ralucaralu a răspuns:

Uite cateva melodii dragute:
Loona-Bailando
Hi-Q-Razna
Hi-Q-Gasca mea
Hi-Q-Asa-s prietenii
Chama-El meniaito
Los del Rio-Macarena
Chiuhuahua
Ketchup-Asereje
King Africa-La bomba
Dj.Sky-We are ment to be togheter
Despina Vandi-Ti kano moni mou

Succes si sper ca te-am ajutat.

| ralucaralu a răspuns:

La noi la carnavale etc... cel mai mult se dansa pe meniaito, macarena, la bomba, hi-cu, chihuahua, toate mi se par dragute, si alphaville-forever young dar nu stiu daca asta chiar e de dans.sau Ottawan-D. I. S. C. O. nu stiu succes

| LauraNica92 a răspuns:

Cam greu... Si depinde si cat de veche. Ar fi: Gloria Gaynor - Can't take my eyes off of you; Queen - Tutti frutti; melodii Tom Jones.

| lutza a răspuns:

Cit de veche? din anii '70-'80? poti sati recomand Abba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand spune omul "veche" eu inteleg ca de cel putin 20 de ani (daca nu se refera la mancare): Beatles, Tom Jones, Barry White, Abba, Bee Gees