| Sahasd a întrebat:

Am o trupa si cautam idei pentru un cantec in romana despre viata.

4 răspunsuri:
| Seven07 a răspuns:

Felicitari... ai o trupa si caut un cantec. Dar daca vrei un cantec trebuie sa imi dai detalii : Cati membrii, ce stil cantati macar esentialul si iti pot face cantecul in maxim juma de ora, dar trebuie sa ma bazez pe cevawinking

| Sahasd explică (pentru Seven07):

Suntem 2 fete si vrem ceva ritmat stilat dar si cu ceva rap in elwinking

| Seven07 a răspuns (pentru Sahasd):

Eu si cant si scriu Rap /Hip-hop, asta stiu sa fac, sa scriu happy si am deja ceva in cap care s-ar potrivi pentru 2 fetewinking

| Sahasd explică (pentru Seven07):

Pai imi faci cantecul? Iti dau funda ^.^