| Bobolina125 a întrebat:

Am observat aici pe tpu.ro ca multi intreaba "De ce va place de Justin Bieber?" sau "Ce vad fetele la pustiul ala?". Ei bine, inteleg ca fiecarei persoane ii place alt gen de muzica. Inteleg si respect acest lucru. Dar voi nu spuneti "Nu imi place muzica lui.", voi spuneti "Il URASC pe JB!". De ce?
Va rog frumos sa nu va suparati ca va intreb asta, dar chiar nu inteleg...

Deci... De ce il URATI pe Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| ddanaraluca a răspuns:

Buna Bobolina125happy
Eu nu il urasc pe Justin da nici nu il ador, oricum il apreciez pentru talentul sau chiar canta fain, desi unii zic nu stiu ce
Am ajuns la concluzia ca unii nu stiu ce inseamna sa urasti, adica imediat daca nu le place de cineva spun direct: il urasc! In plus cred ca le este ciuda pe justin sau poate chiar nu il plac si cum ziceam folosesc termenul "il urasc"
Mult Succes

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Artemesia a răspuns:

Sincer, nu stiu ce sa spun...eu nu ascult muzica de genul, deci nici la cantareti nu ma pricep deloc. Dar cum nici nu stiu despre ce vorbiti, pot insa sa spun ca mie nu-mi pasa de nici un cantaret; nici nu-i urasc, nici nu-mi plac, pur si simplu, raman indiferenta, ma lasa rece.Ce sa spun, nu prea ma intereseaza...

| sweettyyyy a răspuns:

Sunt invidioasa ca a fost cu Selena pe iaht si sau sarutat.crying
Dar in rest il ador, imi place fff tare muzicaa lui, si felul cum kinta!
Sunt o fana disperatasad

| Allyţu a răspuns:

Nu il uraskhappy
Kanda frumos;| dar nu e genul meu.fiecare ca kusturile lui

| matrixismyname a răspuns:

Il urasc ca iese cu Selena Gomez(exista poze cu ei sarutandu-se, etc). IL urasc PT ca il invidiez.
In schimb canta smecher happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il urasc.ci sunt invidiosi pe succesul lui, sau pe faptul ca este un adolescent simpatic, la care ei, ele nu au acces niciodata.este ca atunci cand vulpea nu ajunge la struguri si spune; aaa. sunt acri.

| Bobolina125 explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri. happy Da, ai dreptate Adrian, chiar s-a facut prea mult tam-tam laughing. Mie intr-adevar imi place muzica lui, dar nu mi-as putea spune fanul numarul unu sau obsedata. Dar ii admir talentul, si avand in vedere faptul ca viziteaza copii saraci si orfani, chiar pare o persoana buna.

| unknown_9740 a răspuns:

Da nici eu nu stiu adica nu am nimic cu el si chiar imi place vocea lui dar nu sunt nici obsetata si de acord cu tine de ce sa spuna ca il urasc cand l'au auzit cantand de cateva ori si niciodata fata in fata?