| Anelise_2071 a întrebat:

Cui ii place Justin Bieber? daca va place spuneti-mi ce adorati la el, daca nu spuneti-mi ce urati la el, eu sincer urasc muzica lui:-&.

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu am ascultat nicio melodie de-a lui si nici n-am de gand.Se face prea mult tam-tam cu pustiul asta.

12 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Un alt cantaret aparut peste noapte... O fi vreun Hannah Monatana in varianat masculina...phbbbbt

| OanaG a răspuns:

Nici bine nu si-a sters nasucul, si a aparut si el, vezi doamne, mare Gigoloilaughing)

Un cacacioshappy

| Anelise_2071 explică:

Bv Silvia... un raspuns care mi-a placut:-)

| Anelise_2071 explică:

Bai... n-o mai criticati pe Silvia... unii oameni au talentul acesta de a critica oamenii corect dintr-o singura privire a fetei.
Poate voi o criticati ca voua va place... poate a ascultat jumatate/un sfert din mel pe kiss tv sau fm sau alte canale de muzica, oricum daca voua va palce e trebuie voastra nu mai criticati oamenii doar ca nu plac ceva ce voi adorati cu ღ deoarece fiecare are palcerile si neplacerile lui

| Angiutssa a răspuns:

Justin Biber e un pitziponc, nu imi place deloc...

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Exact cum zicea si Silvia, prea mult tam tam pentru nimic. Nici mie nu imi place pustiul. Ce e comercial nu e de mine!

| diana a răspuns:

Mi-e indiferent.Nu imi place dar nici nu-l urasc.Nu stau sa urasc un pusti care nu mi-a facut mie nimic.
Nu pot spune ca imi place insa nu sunt de acord cu oamenii care spun ca nu are voce. O avea el voce putin mai subtire dar canta bine.

| alexandratudor15 a răspuns:

Ok... 1. nu poti spunde ca urasti muzica lui, ci ca nu-ti place!
2. da, mie imi place,
3.pai imi place vocea lui, cum arata ...tot... vreo problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suuperbb!love struck:love struck!

| KiduuPink a răspuns:

Imi pace muzica, cum arata

| missfatty a răspuns:

Auzi aici...nici nu si-a sters bine nasucul...
1. u nu o sa ajungi niciodata in postura in care e el acum pentru ca oriqum esti prea mare si c ai faqut in viata?
2.pentru un tip de varsta lui a ajuns super-bine in top app fiecare single al lui +deja 2 albume
3. dc comentezi de el cu tam-tam si astea daca nici macar nu ai ascultat cum canta?
4.eh imi pare rau daca nu-ti place comercialtongue