| mimostyle a întrebat:

De la ce vine numele de CRBL?

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

"Compun Rime Bine Legate"

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing)))))))))))))))))))))

| Latinmoon a răspuns:

Cerebel este porecla lui!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Encefal sau CRBL, Compun Rime Bine Legate.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu! Acest lucru a fost spus de el la TE cunosc de undeva si vine de la compun rime bine legate!

| Mwha a răspuns:

CRBL = Compun Rime Bine Legate; Funda?

| Madutzza98 a răspuns:

CRBL-Compun Rime Bine Legate big grin
Funda?

| ByaBii a răspuns:

Salut
CRBL vine de la Compun Rime Bine Legate, nu are nici o legatura cu acea parte a creierului happy, asta este numele de scena al lui Eduard Andreianu.
O zi buna

| Lionsgate a răspuns (pentru ByaBii):

Esti prost ca noaptea cum sa nu aiba legatura cu creierul, esti batut rau in cap.

| ByaBii a răspuns (pentru Lionsgate):

Uite cine vorbeste, un fraier fara scoala. Stiu ba fraiere ca cerebelu este o parte a creierului dar numele lui nu are legatura cu cerebelul. Daca tu esti batut in cap nu am ce sa-ti fac, asa o sa ramai.Plus de asta nu sunt un el ci sunt o ea.

| Lionsgate a răspuns (pentru ByaBii):

Bine scuzebig grin

| Petru54321 a răspuns:

Daca te referi la cantaret inseamna...
Compun
Rime
Bine
Legate

| CosminTop a răspuns:

CRBL-Compun Rime Bine Legate(Funda?)
laughing