| AleVineLaTine a întrebat:

Am si eu o intrebare,voua cum vi se pare Demi Lovato? Ma refer la par, cum este acum par scurt negru sau par lung blond? Si dintre muzica:Care credeti ca este mai buna melodia? alvin Harris & Disciples - How Deep Is Your Love sau David Guetta - Hey Mama (Official Video) ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack mersi mult de raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păr scurt negru, deși dacă l-ar avea lung și negru ar fi super fain.
Şi melodia, pài n-aş vrea să aleg dar...Hey Mama by David Guetta imi place mai mult ♡♡♡♡

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Imi place si mie demi lovato! mie imi este indiferent cum apare atat timp cat arata bine! restul chiar numai conteaza deloc!