| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste melodia Calvin Harris & Disciples - How Deep Is Your Love si de cine e cantata? Dau funda (cred).

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Nu le ai cu trolluiala. laughing Melodia e produsa de Calvin Harris & Disciples, si cantata de Ina Wroldsen. Huehuehue.

| J0B0MAT a răspuns:

Asta-i grea... hmmmm.
Probabil se numeste 'How deep is your love ' si e cantata de 'Calvin Harris ft Disciples '. Si imi place muuuult.

| aumih16 a răspuns:

Ina wroldsen! merita mai mult fata asta! daca ar putea si ar avea posibilitatea ar putea participa si la eurovision!