| paikum a întrebat:

Am vazut un flm la Tv 1000, si ma interesa piesa muzicala de la final, care imi este foarte cunoscuta, dar nu o pot gasi.E ceva cu la la la, la la la la (mai sus, mai jos ca si tonalitate, nu am ureche muzicala ). Filmul este din anii 78-80.

4 răspunsuri:
| MasterStefan a răspuns:

Spune mai bine cum se numea filmul pentru ca nu pot sa te ajut altfel.Sunt multe melodii cu "La la la la...". Daca nu știi filmul spune data și ora exacta când l-ai văzut... poate pot sa aflu eu.

| paikum explică (pentru MasterStefan):

Daca stiam titlul filmului o rezovam! Este o piesa pop din anii 70-80, destul de cunoscuta, dar nu o pot gasi (am mai ascultat-o pe youtube).Pur si simplu nu o pot localiza...

| MasterStefan a răspuns (pentru paikum):

Sunt prea puține informații ca sa te pot ajuta.Nu știi nici măcar data și ora când ai văzut filmul? Ca pot afla cum se numea filmul.

| paikum explică (pentru MasterStefan):

Multumesc pentru ajutor, dar nu am mai multe informatii...imi pare rau