| Davyd2001 a întrebat:

As putea sa folosesc un calculator normal pentru un studio, gen sa descarc o aplicație pe el sau ceva de genul prin care sa înregistrez piese?

4 răspunsuri:
| Ganderoaica a răspuns:

La prima: sigur că da, este un program care merge și pe un PC de 32 bit și nu contează ce CPU ai ori ce sistem de operare, sunt valabile și versiuni vechi: https://www.audacityteam.org/download/windows/. E testat de mine. pe mai multe computere. A doua: Microfon, mixer, 2 boxe de mărime medie, casti, laptop si/ sau monitor mare, orga/keyboard. Și da, se poate și cu un PC decent.

| Davyd2001 explică (pentru Ganderoaica):

Mulțumesc mult pentru răspuns!

| Ganderoaica a răspuns (pentru Davyd2001):

Pt puțin!

| Davyd2001 explică:

Dau fundă, am uitat sa scriu în întrebare, celor care îmi spun ce echipamente as putea să folosesc și dacă se poate cu un calculator normal nu prea mă pricep și nu știu ce să folosesc de aia vă întreb pe voi dacă știți, mulțumesc anticipat!