| kRedhead a întrebat:

As vrea sa imi puteti recomanda niste melodii trap mai hard, de exemplu asemanatoare cu "Mercy" a lui RL Grime sau "Love sosa"... In general imi plac mult melodiile trap cu bass puternic. Dau funda celui care nimereste cele mai multe melodii care sa-mi placa. ^^

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ce naiba înseamnă melodii trap? Io știam că trap înseamnă un cal în alergare ușoară...

| kRedhead explică (pentru Wøodenpints):

Lol, incearca sa asculti in loc sa pui intrebari aiurea si in loc sa ajuti.

Răspuns utilizator avertizat