| ediedi_3390 a întrebat:

As vrea sa invat dansuri hip-hop daca puteti! spuneti-mi si mie niste siteuri care mar invata sa dansez hip-hop

6 răspunsuri:
| Bteen a răspuns:

Cel mai bine te inscrii la niste cursuri de street, de exemplu eu sunt la onebeat si invat New style hip-hop, old school hip-hop, dance hall si pe net gasesti, dar e foarte greu sa inveti daca nu vezi tehnica corecta. Succes!

| Bianca206 a răspuns:

Www.youtube.com - ccauta la 'hip hop dance'; 'hi hop lessons'.

| dia_2587 a răspuns:

Ai putea sa cauti videoclipuri de genul asta, oricum trebuie sa ai ritmul in sange pentru ca nu oricine se pricepe la stilul asta de dans. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uyiuygvbhgu, dibhcfyertmkjxcszcddjyyttuytjkoettuftuottu oipresonez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma invatati si pe mine hip-hpo