| Dyingfetus a întrebat:

Ascult aceleasi melodii de mult timp si as dori sa imi mai spuneti niste piese dragute.Eu ascult ceva punk-rock. Ex:sick puppies, linkin parca, three days grace, green day si as mai dori niste formatii/melodii pe care le stiti. Multumesc.big grinOfer fundita big grin

Răspuns Câştigător
| alisaaa a răspuns:

Vad ca asculti cam ce ascult si eu asa ca cred ca o sa it placa si: 30seconds to mars, paramore, good charlotte, simple plan, panic! at the disco, muse, kings of leon

5 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Buna thinking
Poate ti-ar placea Sum41,Rise Against si Skillet...In rest alte trupe nu-mi mai vin in minte sad

| Dyingfetus explică:

Ms alisa sunt minunate!love strucklove strucklove struck

| love44katyp a răspuns:

Guano apes, slipknot hai fundita! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna thinking
Poate ti-ar placea Sum41, Rise Against si Skillet...In rest alte trupe nu-mi mai vin in minte sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sum 41, Paramore, Avril Lavigne, Metro Station, Simple Plan.
http://www.youtube.com/watch?v=4EHIpDcZvB0&feature=fvst