| Peter28 a întrebat:

Spuneti-mi niste trupe rock ca Green Day sau Three Days Grace. Dau funda!
P.S: Poate imi spuneti si niste melodii care v-au placut de la acele trupe...

Răspuns Câştigător
| dragosalin93 a răspuns:

Asculta Linkin Park, 30 seconds to Mars, Red Hot Chill Peppers si Foo Fighters, trupe foarte bune...

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu prea ascult eu genul ăsta de rock, dar ştiu câteva trupe, care să zicem că sunt ok. Fără labe ca 30stm sau tdg.
Yellowcard
The vines
Guano apes
Wolfmother
Supergrass
The Chelsea Smiles
Zebrahead
Papa roach (primele albume)

| DieBitch a răspuns:

Slash ( you're a lie asta mi-a plăcut mult de la ei)big grin

| Ana235 a răspuns:

Muse - Uno, Time is Running Out, Hysteria
30 seconds to Mars- Hurricane, From Yesterday, Alibi, This is War