| XatomisX a întrebat:

Ascult rock, imi place mult apreciez rock-ul imi place aproape orice gen de rock dar asta chiar nu il pricep absolut deloc voua va place? https://www.youtube.com/watch?v=GpQorASWacU

14 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ăștia sunt buni la vânătoare să facă zgomote de împerechere și vin toate păsările. Serios vorbind, e o artă să poți să faci așa zgomote laughing

| Wehrmacht a răspuns:

Cand le-am vazut comentariile astora am crezut ca e vreo trupa gen Dimmu sau SlipKnot. Dupa ce am dat click pe link si am asteptat sa incarce pana la 1 minut(se taraste netul extrem de prost) am decis sa salvez link-ul ca sa rad cand o sa mearga netu mai bine.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Si mie imi place rock.

Dar tipul asta e imbracat ciudat rau o.O si canta groznic!

| Radu284 a răspuns:

SOAD iti place?

| Sociopat a răspuns:

Distractie pe ei ii doare la basca.Bravo lor.Au fost si aplaudati, chiar ma bucur pentru ei in ciuda faptului ca nu as asculta 1 ora incontinuu astfel de zgomote.

| MaliciousDeath a răspuns:

Grindcore-ul e destul de bun daca nu-i facut la misto de niste idioti. Pune-i pe elfii astia langa Napalm Death si, nu stiu, poate observi o diferenta, ceva...

| Vans a răspuns:

Da,şi mie mi se pare o porcărie ieftină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce poarta aia sosete pe cap?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Parcă-s prezervative...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Haa! Gandesti pervers, deci. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

phbbbbt

| Swan39 a răspuns:

E porcărie absolut penibilă şi deranjantă.
Asta nu poate fi considerată muzică.

| VictorL a răspuns:

Pai sunt si ei la vreo casa de Nebuni sau la vreo puscarie. Ca numa acolo poti canta asa happy
Mie mi se pare un dezastru total!

| Rock4567 a răspuns:

Omule astia nu sunt rockeri sunt idioti