| Monikutza2012 a întrebat:

Asculta cineva muzica din brazilia precum Gusttavo lima-balada boa?

Răspuns Câştigător
| crisver a răspuns:

Desigur aceasta piesa este acctuala in toate colturile lumii mai ales america de nord si sud-vestul europei

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Vrei să zici: "Există cineva care are nişte gusturi atât de proaste?". Din păcate, există. Şi nu puţini...

| CautNume a răspuns:

Eu nu ascult gunoi de genul acela.

| TheStory a răspuns:

Nu. Aia nu este muzica.Este o manea (maneaua nu este muzica)

| Monikutza2012 explică (pentru TheStory):

Melodiile pe care le ai auzit nu sunt manele, manelele sunt realizate de tigani si tigani gasesti in Romania nu si in brazilia.Si in al 2 rand e muzica sertanejo adica pe mai intelesul tau COUNTRY.Deci...gandeste inainte de a raspunde!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzică din Brazilia, cum ar fi Sepultura sau Violator, dar nu Gusttavo. Nu suport maimuţoii ca el.

| amiX a răspuns:

Eu doar engleza si romana.nu braziliana