| anonim_4396 a întrebat:

Ascultători Five Finger Death Punch pe-aici? Aş cam avea o întrebare legată de "Wrong side of Heaven". Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Din cate am citit, se pare ca se refera la fiica sau sotia lui iar cand spune de the devil face referire la capitan sau cei ce l-au adus in razboi

9 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Aia si my nemesis sunt singurele melodii care imi plac de la ei.

| anonim_4396 explică (pentru Deaad):

Ok. O s-o încerc şi pe aia că doar pe asta o ştiu. Întrebarea este: de ce atunci când vorbeşte de acest "God" folosește "she"? Am mai întâlnit chestia asta şi nu-mi dau seama... mai greu de cap eu aşa

| Deaad a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil ca dumnezeu e mai muiere asa ca e bland si alea alea.
Dracul e mai barabt, mai crud si feroce.
laughing

Habar n-am.

| noone33 a răspuns (pentru Deaad):

laughing)))

| anonim_4396 explică (pentru Deaad):

Bă nu-mi arată explicația me. Sper că tu ai văzut-o... îmi arată că am răspuns da' nu e nimic scris acolo... ciudat

| Deaad a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu n-am vazut nimic.

Asta e viata, nimic nu merge cum trebuie, ce dracu.

| anonim_4396 explică (pentru Deaad):

Da, trebuia să ştiu... scuze

| noone33 a răspuns:

Is ok... ascult de la ei nemesis si jekyll and hyde happy

| anonim_4396 explică (pentru noone33):

Ok. Deci... uită-te puțin la răspunsul meu de mai sus, rogu-te