| Adriana_3396 a întrebat:

Asi vrea muzica rapp...pe romana sau engleza.despre viata cu versuri faine. multumesc

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

"A-si vrea" si eu ca toate fetele care arata bine sa nu aibe vid intre urechi.

| spaikizz a răspuns:

Sa sti ca in romana "faine" nu exista. Daca ai asculta ce se spune in melodii ai intelege ca in romanii vorbesc romana in viata de zi cu zi.
Sper sa nu te superi!

| matzakitty a răspuns:

"A-si" vrea si eu sa invatati cum se scrie corect gramatical

| CristinaMS a răspuns:

Pai.Ar fi Eli (cauta melodiile lui,mie una imi place foarte mult Hey)
Vescan.(Toate melodiile, mai ales cele cu Ligia Moldovan)
Chriss de la JustUs
JustUs
Arssura.
Bullet ( Abravia si A fost Odata).
Ar mai fi si Nane dupa parerea altora, eu una nu il prea agreez.
Mai sunt multi cu melodii bune... poti merge din artist in artistbig grin