| cristinamaria91987 a întrebat:

Ati vazut la stiri ca rihanna este pe moarte din cauza alcoolului si pentru ca fumeaza marijuana si nu doarme noapte? cica a fost internata in spital iar doctorii au spus ca daca nu inceteaza nu va mai avea mult de trait.voi ce credeti? este adevarat sau se exagereaza?

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Şi dacă moare ce? Oricum nu-i aşa o mare pierdere, ca ea sunt multe.

| ACboxeur a răspuns:

Buna! Pai majoritatea starurilor incep sa se drogheze dupa ce fac cariera si le merge bine...negandindu-se la urmari! straight face Mutu, Ronaldinho... se poate sa fie adevarat.