| andy14 a întrebat:

azi am vazut la stiri cum ca maine va fi sfarsitu lumi din cauza soarelui voi credeti ca e adevarat sau ce pareri aveti despre acel rus care a prezis chestia asta??

Răspuns Câştigător
| lianaiovan a răspuns:

Sa nu crezi asemenea superstitii, nu se va intampla nimic.

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Prostii, ce altceva?

| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Explozii solare au fost si o sa mai fie, pe noi ne protejeaza atmosfera, cat de cat, iar nenea ala era doar un dezaxat mintal.
Cate intrebari cu si despre cretinu ala, parca ar fi revelionul si tot spun "un an nou fericit!". Citeste un pic mai mult despre el, o sa te lamuresti.

| sublime89 a răspuns:

Deci sfarsitul lumii a avut loc azi, doar ni se pare ca mai traim laughing

| Wøodenpints a răspuns:

Se știe că rușii fac multe chestii la beție. Unii prezic lucruri.

| OOOLEOOO a răspuns:

Si lumea isi umple timpul cu televizorul decat sa studieze dezvoltarea personala in orce domeniu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cite preziceri s-au adeverit pina acum? Cit despre Rasputin, a fost un (cvasi)calugar nebun dar cu influenta la habotnici.

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Adica sa aadeverit ce a prezis el?

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Nuu! Asta aratam, ca nu s-a adeverit nimic. Dar lumea tot mai este credula.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Nu-i nici primul, nici ultimul prost care face declaratii din astea.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Vad ca esti consumator de Observator. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
La cate profetii false au fost, oamenii n-or sa mai creada nici cand chiar va veni sfarsitul.

| Crissu3005 a răspuns:

Parerea mea este ca acel personaj e putin dus cu pluta.Mai bine ti-ai face planuri de iesit pe maine.Eu nu am de gand sa mor mainelaughingam planuri pana vinerea urmatoare

| ionuk1999 a răspuns:

Ce fraier esti rolling on the floor)))