| LissaLy a întrebat:

Auziti, de unde pot achizitiona o chitara clasica buna macar, ca vreau sa invat sa cant la ea? Sunt din Timis. M-am gandit sa comand de pe net, dar ma gandeam ca e totusi un risc. De unde spuneti sa imi iau, mai exact?

Răspuns Câştigător
| ThEgEniu93 a răspuns:

Buna cauta un magazin online sau chiar un magazin din Timisoara! Daca gasesti magazin online nu este nici un risc, doar daca cumperi de pe alte site-uri unde sunt la mana a doua! primesc funda?