| Matei1Loredana a întrebat:

Auziti eu de mica am visat sa devin cantareata si acum am crescut am 11 ani dar intr-adevar inca nu stiu daca am voce parintii mei imi spus ca am voce, dar prietenii spun ca nu am, matusele mele spun ca am voce, dar verisorii mei spun ca nu am si nu mai stiu daca am. Si daca nu am cum pot avea? Imi puteti da macar 10 sugestii? Dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| deiutaza45 a răspuns:

Asa a fost si la mine... eu iti recomand sa mergi la un profesor specialist sa faci canto daca asta iti si place. Mult succes si sper sa imi spui da ai mers cine stie poate peste cativa ani o sa imparti autografe laughing)

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

"acum am crescut am 11 ani"
Ce? Tu copila, esti cu un pic mai mare ca un fetus.
Ce sugestii vrei? Canta pana ai voce. Altceva n-am ce sa-ti zic.

| RocketStarStar92 a răspuns:

Incearca sa nu mai asculti parerile celorlalti si formeaza-ti singura o parere. Inregistreaza-te si asculta pe urma cu atentie momentele care ti-au placut si care nu si continua sa incerci pana ajungi la rezultatul dorit. Ca sa devii cantareata, pe langa talent, ai nevoie si de noroc asa ca, daca parintii te sprijina, ar fi mai ok sa urmezi o scoala de muzica.