| Elena123_6508 a întrebat:

Am 11 ani, si de cand sunt mica imi doresc sa devin cantareata! Prietenii imi spun ca cant frumos, dar eu spun ca nu-mi place cum cant! Daca totusi am o voce frumoasa ce credeti ca ar trebui sa fac sa devin cantareata?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Fa ce am facut si eu, mergi la cursuri de canto, dupa ce iesi de acolo, iti poti cauta cu usurinta o trupa.In felul acesta puteti face putina publicitate, pe net, afisuri, ca vreti sa tineti un mic concert, in felul acesta in mai putin de 2 luni vei deveni celebra.Mult succes in viitor!

5 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Deja iti faci planuri? Ai timp... asa faceam si eu la varsta ta.

| T a răspuns:

Eu sincer zic ca nu.Gandeste-te ca mai exista foarte multi copii care au voce, si cativa care au vocea chiar extraordinara.Asta nu inseamna ca nu poti sa iti incerci norocul, dar sa stii ca risti. Iti zic eu ca dupa ce o sa mai cresti putin o sa iti schimbi parerea, sau cine stie, poate chiar asta e vocatia ta.

| VictorRecords a răspuns:

Nu o asculta pe T. Du-te la lectii de canto si dac nu ajungi cantareata faimoasa macar o sa te tina minte copiii tai pentru cele mai frumoase cantece de leagan.
P. S. De ce nu am auzit de tine angel?

| andrada1593 a răspuns:

Salut!
ar trebui sa iei lectii de canto si sa mergi la concursuri.ai putea ajunge undeva sus.doar ca trebuie sa ai si ceva pile.bafta

| MisSToXiC a răspuns:

Buna maria! si eu am 12 ani si vreau sa ajung cantareata am o voce foarte frumoasa! si sunt in corul scoli ce-ar trebui sa facem?