| anonim_4396 a întrebat:

Avicii & Martin Garrix ft. John Legend - Waiting For Love:
https://www.youtube.com/watch?v=N-RnR1OBqkw
Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

nu e genul meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Seamana putin cu Avicii-Hey Brother.E frumoasa melodia si artistii sunt cu greutate si foarte cunoscuti happy e un mix interesant intre cei 3 happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi place :">

Ce parere ai de asta?
https://www.youtube.com/watch?v=fdWtIboYLEg

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Merge melodia. Nu prea imi place mie rock-ul si metal-ul, dar tot e de o mie de ori mai ok decat pop-ul sau rap-ul sau alte chestii pe care urechea mea nu le digera.
Totusi singurul gen de muzica care ma face sa simt ca traiesc e muzica electronica(Electro House, Hardstyle, Trance, Trap si altele)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt mai mult cu rockul si metalul si mult ma axez pe post-hardcore, groove metal, groove rock, hardrock, Christian metal si Christian rock.

| ParkMinYeong9006 a răspuns:

Chiar este frumoasa!