| justanotherprettyface a întrebat:

Bun. eu sunt cea mai mare fana a lui michael jackson, de fapt sunt cam obsedata si ma gandeam ca fanii din romania sa ii aduca un tribut dar nu stiu ceva super. dati idei si cine vrea sa colaboreze trimiteti msj

3 răspunsuri:
| law a răspuns:

DA! Huge MJ fan here happy Colaborez la ce vreti voi!

| law a răspuns:

Justanotherprettyface, cati ani ai si de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca erai 'cel mai mare fan' stiai ca se organizeaza tribut modnia;:P iesi in strada la ora 00. 30 cu o lumanare aprinsa, dar depinde in ce oras stai, sau trimiti poza cu tine pentru acea imagine 2X2 cu michael care va fi plasata pe Aleea Michael Jackson:P.intereseaza-te si tu daca in orasul tau se organizeaza tributul mondial:Psi gaseste-ti grup mai mare cu care sa iesi:-? se organizeaza destule, sau te poti filma dansand ca intr-unul din videoclipurile lui ( daca tot zici tu ca esti 'cel mai mare fan':))) si sa trimiti imaginile pana pe 21 iunie la www.mtv.ro :P