| WoKy a întrebat:

Buna all! Au mai scos cei de la SKILLET melodii noi? adica recent din 2011 in coace
Funda!

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Asta se întâmplă când o trupă devine comercială. Se aşteaptă doar noutăţi de la ea...

| WoKy explică (pentru Woodenpints91):

Cainele moare de drum lung si desteptul de grija altuia!
veztiti de viata ta si lasa omaneii in pace

| Woodenpints91 a răspuns (pentru WoKy):

Pe cine nu am lăsat în pace?

| WoKy explică (pentru Woodenpints91):

Sa fim seriosi.eu am intrebat de melodii nu de pirateria de pe net! asa ca

| Woodenpints91 a răspuns (pentru WoKy):

Ce legătură are pirateria cu ce am zis eu?

M-am referit la faptul că Skillet a devenit o trupă extrem de comercială în ultimii 2 ani, fapt pentru care se aşteaptă doar melodii noi de la ei, un bun exemplu fiind întrebarea ta.