| Buburuza2306 a întrebat:

Am nevoie de informatii despre un cantaret BRITANIC in afara de : John Lennon, Paul McCartney, GeoRge Harrison, Ringa Starr, Elton John, Dave Steward, Annie Lennox. Va rog mult! Cantaretul respectiv sa fie cat de cat cunoscut si nu de muzica dance, hip-hop. Funda primului rasp care imi este de ajutor! Va rog mult! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Norvegianul a răspuns:

Scrie despre Bruce Dickinson, merita. Gasesti pe wikipedia tot ce doresti despre el.

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Pete_Townshend Pete Townshend, tinand cont ca a fost chitarist in trupa The Who cred ca e destul de cunoscut... Citeste pe acolo si o sa aflii mai multe.

| 98Enigma a răspuns:

Sid Vicious e cunoscut cat de cat e britanic si canta punk rock
http://ro.wikipedia.org/wiki/Sid_Vicious