| anonim_4396 a întrebat:

Bună,am o poză foarte mișto pe care vreau s-o postez pe Instagram dar nu știu ce descriere să pun...eu aș vrea un vers dintr-o melodie iar eu sunt mare fană Nane.Deci aș vrea un vers dintr-o melodie de la el(de preferabil dintr-o melodie nouă)

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poza aia mișto, putem s-o vedem, să fim in temă...

| dmcly29 a răspuns (pentru sierra1):

Eu vreau descriere pentru poză

| sierra1 a răspuns (pentru dmcly29):

Care?

| Alverto a răspuns:

Da, pune un citat de cocalar "viață e un vis, visul un act" etc Dă-o in mea de poză, nu ai altceva mai bun de făcut? Eu zic să citești o carte în loc să cauți o descriere

| 500067790 a răspuns:

Explica cum este poza. Oricum ai putea pune ceva din: Ocean(stiu ca nu e noua), Aer, dragostea ta. La astea ma gandesc eu când e vorba de o descriere pe Instagram dar cum nu stiu ce poza e nu stiu ce vers ar fi potrivit.