| Darius_2286 a întrebat:

Am o problema,cand intru pe youtube ascult o melodie si dupa ce se termina dau pe replay,si nu mai porneste nici cum melodia nici daca ii dau mai in fata. Pana acuma n-am mai avut problema asta, recent a aparut. Nu stiu acuma ce sa zic, sa fie oare de la youtube sau de la mine? Funda big grin!

3 răspunsuri:
| 2B a răspuns:

Ba Nu! Este de la tine ori este prea incalzit pc! Ori ai prea multe programe! YouTubul merge perfect n-are nicio treaba ca si mie mi s-a intamplat daca nu e cum spun eu, atunci imi pare rau am fost imformat gresit! Mult succes in continuare!

| andmihai15 a răspuns:

Este de la YouTube, si la mine face la fel de vreo 2-3 zile. Inainte nu aveam probleme!

| Darius_2286 explică (pentru andmihai15):

Uhhh,cam naspa. Incepe sa se transforme youtube-ul in ceva naspa...