| Aishaa a întrebat:

am o problema cu telefonul LG GD510, am card de memorie de 2, am pus cateva melodii, si la un moment imi spune ca e memoria plina.si nu inteleg de ce, doar pana acum au ocupat memoria telefonului, am setat sa se duca in memoria externa si nimic.de ce? ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| iriss99 a răspuns:

Hey! Si mie mi s-a intamplat la fel cu primul meu telefon Sony Ericson(card de 2),dar am reparat asta mutand fotografiile, melodiile, videoclipurile... in memoria cardului.