| soopercoolbill a întrebat:

am si eu o intrebare! Daca sunt la liceu in clasa a 10-a la profilul stiinte ale naturii, ma pot muta in clasa a11 a la scoala de arte la profilul de muzica pentru ca eu am voce, si vreau cu adevarat sa invat mai mult, poate cine stie, ceva pe viitor si in plus vine bac-ul si e greu la stiinte ale naturii.Help meee!

1 răspuns:
| Dany20 a răspuns:

Poti. eu m-am transferat in ultimul semestru din clasa a 12-a de la un liceu la care faceam mate-info la unul la care am facut filologie. de putut se poate, acum depinde cat de bine recuperezi.