| floriceka a întrebat:

am un laptop Compaq presario c700 si am instalat tot ce trebuie pentru sunet, dar cand dau play in winnap imi da mesajul asta"no sound devices found.Please buy a sound card first(or install proper drivers if you think that you have one).
Error code: 2
Windows error message:
A device ID has been used that is out of range for your system."
Va rog din suflet sa ma ajutati!
Deci in laptopul meu nu am nici un fel de sunet iar in control panel la driver-ul de sunet imi arata"This device is working properly."
Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows folosesti?

| floriceka explică:

Windows XP Professional version 2009
daca m-ai putea ajuta...ca prbl care o am imi vine sa ma dau cu kpul de peretibig grincrying