| Hanking a întrebat:

Am o problema cu sunetul la pc. Imi zice : "Bad direct sound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error Code : 80070057 " Am dat restart (nimic), am incercat sa instalez driverul de sunet (zice nu stiu ce FAILTURE sau ceva de genu). Am placa de sunet Realtek. Ziceti-mi si mie cum pot sa rezolv aceasta problema. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Freshh a răspuns:

Baga-ti Driver Genius si dai update la drivere. Uite, iti dau si un link:http://www.mediafire.com/? nzzom2zzwni

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Reinstaleaza driverul si reinstaleaza DirectX. Pentru driver foloseste CD-ul original, iar daca nu-l ai descarca-l de pe net. E de preferat sa descarci AIDA32 care iti spune exact modelul placii. Succes!

| AlEXxx21 a răspuns:

Dre sa cauti pe internet driverul corespunzator cu win