| aiary a întrebat:

As dori sa aflu titlul sau solistul/formatia unei melodii. Am auzit-o de cateva ori la radio, in magazine, doar ca nu era cea mai buna calitate si n-am putut sa retin multe. Parca refrenul era ceva de genul "where is the love", sau "tell me where is the love". Era o piesa pop, genul westlife (nu e Tell me is love a lui westlife, si nici where is the love a celor de la black eyed peas). In orice caz era o piesa pop, cantata de un baiat/o formatie de baieti). Daca stie careva piesa, sau a auzit-o pe la radio, sa-mi zica si mie titlul. Multumesc

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Will.i.am-This is love?

| aiary explică (pentru SupradozăăDeCrazy):

Mersi de raspuns, dar nu, nu e asta melodia. Era ceva mai pop, in genul Westlife, Backstreet boys. Am auzit-o de cateva ori prin magazine, si cu toate ca am incercat n-am reusit sa retin prea multe, ca era galacie pe-acolo. Dar parca refrenul suna asa "where is the love". Poate mai era un vers cu "when i look in your eyes", Dar nu stiu sigur...