| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a întrebat:

As vrea si eu niste melodii noi ca de ale mele sunt satula.care vrea sa imi trimita sau macar sa imi zica niste titluri?[Daca vreti sa imi trimiteti va las mesaj cu adresa mea de Y! M]mersi mult dau funita celor mai multe si faine si noi.

Răspuns Câştigător
| anca_2642 a răspuns:

Ke$ha - Take It Off, Meg Pfeiffer - Poker Face, Alice (ex. Russian Girl) - Bang Bang, Sunrise Inc vs. Starchild - Lick shot, All The Lovers - Kylie, Taio Cruz - Dynamite, Inna- 10 minutes, Inna-sun it up, Alexunderbase feat. Lys - Drums. Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna,

2 răspunsuri:
| laurika_3432 a răspuns:

Depinde ce fel de muzica asculti u...big grin