| Mihaela a întrebat:

Am inceput sa scriu o carte, si m-ar interesa cam cat ar costa daca as vrea sa colaborez cu o editura. Vreau un pret orientativ. Si daca vreti sa ma ajutati cu vreo parere pentru carte, trimiteti-mi mesaj cu adresa de messenger, si va trimit acolo. Mersi mult!

2 răspunsuri:
| Chrisz a răspuns:

Lasa'mi id'ul tau si vorbim si legat de carte.happy

| flooooo a răspuns:

Cunosc pe cineva cu aceeasi pasiune ca si tine :D:)) Uita-te aici http://www.bizoo.ro/......istem-TCDC poate te ajuta:D Scrie u intai cartea... si daca e buna o sa te gandesti si la edituri. Acum esti departe de momentul ala:D Daca vrei o parere (nespecializata:)) ) lasa-mi un ID pe privat;)