| MariaMariaMariaMaria a întrebat:

As vrea si eu un mic ajutor! Ce molodie sa aleg pentru dansul mirilor: stana izbasa-tu si eu, laura stoica- mai frumoasa sau mihai trestariu- cat de frumoasa esti?
Funda

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Maria!
Personal, as allege, dintre cele enumerate de tine, Laura Stoica- "Mai frumoasa".
Cea mai buna prietena mea, la nunta a ales ca dans al mirilor un vals, superbul "Dunare albastra" al lui Johann Strauss II. A fost un moment sensibil, romantic si elegant in acelasi timp, pe gustulmirilor, al nasilor, al tuturor invitatilor, un moment de care inca ne amintim cu mult drag si placere. Puteti lua si voi in calcul ideea!
Casa de piatra, sanatate, fericire si iubire va doresc!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Drga mea, tie trebuie sa iti placa si iubitului tau, noi ne dam cu parerea, dar tu, el sunteti in masura sa alegeti ceea ce va place.
Mie mi-ar place muzica Laurei Stoica chiar si piesa lui Mihai este ok, avand in vedere ca multi o cer la nunti.
Alegerea va apartine.
Casa de piatra!

| Fatamuntilor a răspuns:

Trebuie sa va placa voua, stii tu parerile sunt impartine, gusturile nu se discuta
Votez Laura Stoica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ar fi potrivită Stana Izbaşa - Tu si eu
Dar ce ai zice de asta, părinții mei au dansat pentru prima dată pe această melodie, este cea mai romantică melodie pe care am ascultat-o vreodată
Stevie Wonder -I just called to say I Love You :
https://www.youtube.com/watch?v=Jp7G5wF9uU0

| Cameliapantiru a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow, foarte frumoasa melodie! Multumim ca ne-ai impartasit-o! O ascult si eu cu placer, fiind foarte pasionata de muzica veche. Superb!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cameliapantiru):

Cu placerewinking
Intr-adevăr foarte frumoasă melodia.
Și eu am o pasiune pentru muzica veche (^_^)