| Ghindă a întrebat:

azi ( 31 noiembrie) la sfarsitul emisiunii "Te vreau langa mine" au cantat o fata impreuna cu un baiat blond. Cine stie cum se numea melodia? happy

Răspuns Câştigător
| Laurishkutza a răspuns:

@Mirunica se scrie,, Desteapto''. Si sa nu ma faci proasta nu te pune cu romana mea ca sunt olimpica pe bucuresti, locul 1 pe capitala.
Si mai taci, pune mana pe carte si lasa TPU
Idioata fara minte

8 răspunsuri:
| ZμZμ a răspuns:

Azi e 30 noiembrie

| SummerSmile97 a răspuns:

Azi e 30 noiembrie şi nu ştiu cum se numeşte melodia big grinbig grinbig grin

| aaaa12345 a răspuns:

Desteapt-o e 30 moiembrie

| Ghindă explică:

Scuzati-ma dar am o surioara mai mica si ma cam enerveaza n-am fost atrnta, si am scris din greseala 31. sorry

| Ghindă explică:

Scz, am o surioara mai mica, si nu am fost atenta, am scris din greseala 31. dar cum se numea melodia?

| Ghindă explică:

@ Mirunica1, sunt mai desteapta decat tine, multumesc de apreciere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe gooogleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca ati sarit toate pe saraca fata ca voi sunteti mai destepti ca ea.oh go on
Cat despre melodie, habar nu am.:-s