| anonim_4396 a întrebat:

Care stie cum se numeste piesa dinainte de a incepe episodul de la naruto shippudden episodul 54? Funda pentru cel/cea care imi da numele piesei si cine cantawinking [ps. si cea de la sfarsithee hee] Multumesc multhappy

Răspuns Câştigător
| alex_4328 a răspuns:

Es tu amor

1 răspuns:
| cslx a răspuns:

Pana la urma am cautat mai mult si am gasit piesele. cea de la inceput era Ikimono Gakari - BlueBird iar cea de la sfarsit Surface - Sunao na Niji. Totusi mi-ai dat si tu un titlu de piesa de la desenele Naruto si imi place piesa, am cautat`o pe youtubehappy Asa ca ai parte de funda!