| Alle998 a întrebat:

Bună. Caut o melodie de ceva timp, nu îmi aduc aminte versuri, melodia e cam veche, tot ce îmi amintesc în melodie e ca are ca și fundal puțin asemănător ca cel de la 50 cent Down on me, sunt 2 bărbați de cântă, și la final unul din ei are o pălărie pe cap și dansează un fel de breakdance și era și o negresa în videoclip cu bustiera și pantaloni scurți parcă.
Dau funda.

11 răspunsuri:
| Alle998 explică (pentru Madaxo97):

Nu. Chiar nu îmi amintesc versuri sau altceva mai mult, doar partea aceea?

| Madaxo97 a răspuns (pentru Alle998):

Hmm, e cam greu atunci. Ar fi de ajutor daca ai stii cam cât de veche, gen anii 80 sau anii 90?

| Alle998 explică (pentru Madaxo97):

Până în 2010. Tot ce îmi aduc aminte e ca sunt 2 de cântă și unul din ei având o șapcă, pălărie în cap îmbrăcat la 3 piese și dansând la final de tot. Și mai ales negresa dansează în video. Videoclipul cred ca a fost făcut intr-un garaj ceva, asemănător cu down on me

| Madaxo97 a răspuns (pentru Alle998):

Michael jackson, rock my world, are un video cu el cu pălărie la costum si este si o negresa care dansează in video dar nu cred ca este. Sau ceva de la Chris Brown poate

| Alle998 explică (pentru Madaxo97):

Nu e michael, am zis ca e și un tip de dansează, of chiar nu știu. Atâta îmi aduc aminte. Melodia suna a pop

| Madaxo97 a răspuns (pentru Alle998):

Https://youtu.be/5lfzarWWy4A?si=cTyBg5kg8ICsspYB ar mai fi asta care se potrivește descrierii tale Lloyd banks si 50 cent-hands up
Daca nu, sigur e ceva de la NeYo, Chris Brown, Bruno Mars, ei poarta costum si pălărie, șapcă in multe video-uri, chiar si 50 cent si Justin timberlake in cateva, cu negresa care dansează chiar nu imi dau seama altele in afara de cele deja menționate. Scuze, am încercat laughing happy