| 013789 a întrebat:

Caut un cantec si nu stiu cum se numeste si nici cine canta... stiu doar videoclipul(l-am vazut de vreo 4-5 ori mai demult): in clip sunt 2 oameni unul de culoare negra(cu o pelerina neagra, si nu se vede toata fata) si unul alb(pare-mi-se ca intr-un tricou alb), cei doi se afla in planuri diferite. In videoclip este noapte si posibil ploua.

3 răspunsuri:
| akcentdiana a răspuns:

Poate aflu eu, dar poti sa imi dai saitul de unde ai vazut videoclipul?

| 013789 explică (pentru akcentdiana):

(la televizor) eu de-as stii saitul nu as mai scrie aici ))), eu mi-am facut profil pe TPU numa ca sa gasesc acest cantec...

| lorenmorgan a răspuns:

Will i am