| PandacornMaria87658 a întrebat:

Ce cantareti/trupe stiti de genul Bishop Briggs, Imagine Dragons?
Funda

10 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Two Feet, Gin Wigmore, Cold War Kids, Awolnation, Kiiara, The Neighbourhood, Glass Animals, Florence + the Machine, Amber Run, Halsey, OneRepublic, Bastille, Twenty One Pilots, The Killers, Coldplay, Kodaline, 30 Seconds to Mars, Foster the People, The Script, Of Monsters and Men, Arctic Monkeys, Kings of Leon, Muse, Hozier si multi altii.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru Lostlyric):

Se pricepe băiatul.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru Lostlyric):

Adică ai făcut nişte recomandări excelente. Eram plictisit si aveam nevoie de o bere.

| Lostlyric a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

*Fata.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru Lostlyric):

Nu prea cunosc nicio fată. E frumos afară şi beau Mythos. Ştiu că eşti o fată drăguţă şi informată. Apropo şi mie îmi place Rorschach.

| Lostlyric a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Ma bagasei in confuzii: incercam sa-mi gasesc penisul demult pierdut.
Sa ai drag si spor la Mythos! Eu o sa deschid o Silva Neagra.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru Lostlyric):

Ooooooo păstrezi tradiţia.

| Lostlyric a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Traditia si taria.

| Aslam a răspuns:

Fall Out Boys. Mi se pare foarte similari cu Imagine Dragons.