| zeth14 a întrebat:

Cei care aveti pagina pe facebook cum va descurcati cu ea? Eu una am o pagina se numeste "rap raggamuffin" da am dabia 66 de like-uri si nu stiu ce sa mai postez sa creasca like-urile straight face Help! sad ( Am postat diferite melodii, poze, articole. si nu cresc deloc crying ) Sa inchid pagina? Sa fac o pagina gen cum au multe fete? Sa postez tot felul de chestii de fete care mie una nu imi plac? Am vazut ca au multe like-uri acele pagini straight face Sau sa ma stradui mai mult la ea?

Răspuns Câştigător
| SkizoMetal a răspuns:

Şi eu am o pagină (nici nu ştiu de ce am făcut-o) şi am 156 de like-uri. Eu am postat tot felul de poze cu chestii legate de rock şi metal. Câteva like-uri le-am acumutal din urma publicităţii altor pagini mai mari. Sincer, nici nu ştiu cum am crescut aşa. o.o
Eu zic să nu o ştergi, pentru că totuşi ai muncit la ea. Postează în continuare. happy