| anonim_4396 a întrebat:

Buna :).
Ceva pareri despre video meu;;)?
http://www.youtube.com/watch?v=yNglkGbsRuA&feature=youtu .be
Loati-ma usor e primul vid :)).

20 răspunsuri:
| BlackFuneral a răspuns:

Mama ce jeg de video.
Du-te ma si ia-ti o viata in loc sa faci tutoriale despre metin.

| xCrissw a răspuns (pentru BlackFuneral):

Mars in morti ma-ti de jeg.happy

| BlackFuneral a răspuns (pentru xCrissw):

Ce ofticat.

| InnocentLoovee a răspuns (pentru BlackFuneral):

laughing) Si cand te gandesti ca e fata, nu?

| BlackFuneral a răspuns (pentru InnocentLoovee):

O.O
Serios?
Atunci chiar are o problema.Adica metin?

| InnocentLoovee a răspuns (pentru BlackFuneral):

Asta am zis si eu cand am vazut. Si da, serios. E fata. Daca te uiti mai sus, a scris "analfabeta" la feminin. Si are caracter de fata, so. laughing)

| BlackFuneral a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Omg laughing

| xCrissw a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Ma copii de 13-14 ani ca m-ai mult nu pot sa va dau. la ce **** mea comentati atat? Pe mine ma doare in fix in cur de parerile voastre de rahat thinking
In + InnocentaSugePula. daca tu esti in poza, fetita draga... Mai slabeste! :-&, acum duceti-va la nani.
_l_ sau sa sugeti **** thinking

| InnocentLoovee a răspuns (pentru xCrissw):

Din cat injuri tu + comportamentul tau + caracterul tau, tu esti cel de 12-13 ani. Si daca eu sunt in poza si nu vreau sa slabesc, ce? N-ai tu treaba. Si poate sa te doara "in fix in cur" ca pe noi nu ne doare nici acolo de tine.

| LittleMønster a răspuns:

In primul rand invata sa scrii corect, si in al doilea, videoclipul e penibil.Get a life!

| InnocentLoovee a răspuns:

Merge cu lag, naspa, nu m-as uita la asa ceva.

| xCrissw a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Daca nu va place al ce **** mea va mai uitati? Davas la gurita :X.

| wforweirdo a răspuns (pentru xCrissw):

Păi ai cerut păreri... de aia s-au uitat. Sau ce, vrei doar răspunsuri de genul "super, mai fă videouri:X:X:" "eşti foarte tare, felicitări!"?

| xCrissw a răspuns (pentru wforweirdo):

DA.
Si daca e penibil sa il tina in pul.a mea pentru ele comentarile alea de tot rahatu.
Si daca nu vreau sa scriu corect. sunt analfabeta sau ce? Am scris asa pentru ca asa am vrut eu.
Si faza cu January '' Get a life '' macar stii ce inseamna? raised eyebrows
FEMEIE/BARBAT ce esti, am o viata mai buna ca tine si ca mama ta happy. Asa ca tu te ocupa tu.
Si gata shhht copilasi.

| wforweirdo a răspuns (pentru xCrissw):

Eu nu am zis nimic de January, n-am zis că eşti analfabetă, eu te-am întrebat doar dacă vrei să te pupe toată lumea în cur. Când ai pus întrebarea, trebuia să scrii frumos "Nu vreau comentarii răutăcioase" şi gata.
Şi mă doare fix în pu.lă de viaţa ta, care e mai bună ca a mea. Cică.

| xCrissw a răspuns (pentru wforweirdo):

Zat happy.

| wforweirdo a răspuns (pentru xCrissw):

Tu chiar ai probleme... cu capul.

| xCrissw a răspuns (pentru wforweirdo):

Multumesc la fel.
Acum hai gura, ca nu ma mai obosesc sa iti raspund.

| InnocentLoovee a răspuns (pentru xCrissw):

God, tu ne-ai cerut parerea. Eu ti-am zis parerea mea, jocul mi se pare de tot rahatul si video-ul la fel.

| PlasticMoon a răspuns (pentru wforweirdo):

Tine minte de la mine: "Cel mai destept cedeaza" eu asa ma calmezwinking. Lasa oligofrenii sa comenteze, ok? >big grin