| SmYle_7042 a întrebat:

Buna!
cine imi poate recomanda ceva muzica de genul house, de >club...dar ceva mai nou
funda!

2 răspunsuri:
| Mikaela a răspuns:

Adina Zotea - S.O.S. (Claudio Cristo Rmx).
Andra - Telephone (Official Radio Edit)
Andreea Balan - Like a Bunny (Bobby Moore & Moving Heads REMIX
Andreea Balan - Like a Bunny (Moving Heads Remix)
B.U.G. Mafia - Fara Cuvinte (feat. Loredana) [
Beat Music (Mihai ex. 3SudEst) - Why Why Why (Official Radio Edit) [
Bianca Rus - Nunta pe stil house [
BIANK & YANNIS - DAY AND NIGHT
BLAXY GIRLS - Mr multumesc President (Official Radio Edit - English Version) [
Blazy (Ex.kdy) - Lasa tot 2011 [
Caitlyn - Una Noche Mas [A Deepside Deejays Production] [
Cami Hedlinger feat. Marian Vasilescu - Love dust (Original Radio Edit)
Connect-R feat Mike Diamondz & Sonny Flame - I got love (Radio Edit) [
COSTI IONITA ANDREA - ROCK YOUR BODY 2011 (ORIGINAL RADIO EDIT)...
Cristina Dee - I like it (Original Radio Edit by P&P Production) [
D.j. GreenSound feat. M.C.Mario - Ciomalenga [
Dan Balan - Freedom (DJ Nejtrino & DJ Stranger Club Mix)
Dan Junioru feat. Florinel Style Anda - M-am indragostit de tine 2011.
DaRky - Ochi de diamant 2011 [
Deejay WooDy - We Know (Original Radio Edit)
DEEPSIDE DEEJAYS ft. The Eagles - NEVER BE ALONE CALIFORNIA ( Alex`Mp4 Cips Mash-up ).
DeepsideDeejays - Never be alone (DjAndu M. Bootleg).
DeepSystem feat Jayoh - Indie Girl (Radio edit)
Directia 5 ft. Anda Adam - De-as Putea 2011 [
Dj MaGnUm Dj Lion feat. Paul Panait vs Sasha Lopez - My Own Desire People ( Dj Alex`Mp4 Dj Cips BOOTLEG ).
Dj Miki Love - Mari (Original Radio Edit)
Dj Xander & Dj Bogdan Popoviciu - Addicted (Custom Beat Radio Edi
Emil Lassaria & F. Charm - Guantanamera (DJ DaNy Radio Edit)
Endless - Raining Love (Radio Edit)
Funkwhite - Love (extended)...
Funkwhite - Love (Habibi) (Original Radio Edit)
GIPSY CASUAL - BALANS PRALA 2011.
Hoodie feat. Xela Nam si Lu-K Beats - Go Crazy
Ian & Tyana - Loca (extended)
Inna Ft. Faydee - C
John Puzzle feat Elise - So far so good (Official Radio Edit) [lub Rocker (Remix)
John Puzzle feat Elise - So Far So Good (Original Radio Edit) [
Kamelia - Come again (Endroo Paull remix).
Lora - Natural Woman (Cover) [
Lucky Man Project - Pumpin (Original Radio Edit)
Massivedrum - Comin Hop Ya ( Dj George Andrei Edit).
MORRIS feaT CORTES UH LA LA (Extended Version) [
mossano - prea mult indianotech (dj afgo mash-up)
Mossano Vs Grasu XXL-Prea Mult Indianotech (AvenueBeats Vs Dj Afgo Mash-up)
Nadine - Let it rain 2011 (Prod. by George Hora - Radio Edit)
Naguale - Party People (Original Radio Edit) [
Narcotic Sound Mamasita vs IntensaMusic 50Cent - Poesia de amor in the club (ZMENTA Mashup)...
Play & Win - Ya bb (DJ M-kriss remix)
Raluka - Out Of Your Business (ODD Remix)
Riborn - Milion [Original Radio edit ] [
Roxana Nemes - Just sex (Uncensored Version)
Scott M. Bunny vs Marijuana - Toti vor sex
Senzual - Summer Party (Dj Bonne Remix Radio Edit)
S-Funk si Alle - Its in your heart (Original Mix)[
Sojo ft. INNA - Summer Lover (I Remember)[
Sonny Flame - Get your clothes off (radio edit)...
Speak One - Nothin' to lose (Original Mix)
Tony Ray feat. Ingrid Gjoni - My heart is cryin
Tony Ray feat. Sin Project - Like a devil (Original Radio Edit)
Yanna - Hallo (cover Beyonce)
Enjoy!happy