| VORTEX a întrebat:

cui ii place piesa asta http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0 mie nu prea imi place si avand in vedere diferenta dintre like si dislike. spune-ti parerea vostra :D

Răspuns Câştigător
| iGabytza a răspuns:

Nu prea imi place. sa fiu sincera tot intram pe site-uri si toata lumea vb desprea ea da vad ca nu-i nimic interesant

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Merge...dar nu prea...winking

| wishuponastar a răspuns:

Sincer mie nu imi place deloc happy

| Kiddc a răspuns:

Hmm pai vocea fetei se observa usor ca este ajustata la studio si din cauza asta suna ciudat. Nici mie nu-mi place.