| Zellen a întrebat:

Cum folosesc soundcloud? cum fac sa pot asculta melodiile cand nu am net? abia am instalat aplicatia si nu stiu laughing) iTube ce e cu el? de ce nu il gasesc pe magazin play? sad nu mai e pentru android? desi cunosc pe cineva cu galaxy s6 si merge.

1 răspuns:
| Adrian312 a răspuns:

Tube Mate. E foarte buna aplicatia. Poti sa descarci video de pe youtube sau mp3. E foarte usor de folosit. Te invata la inceput. Ideea e ca o gasesti numai pe google. Pentru muzica in mp3 o sa te puna sa mai instalezi o aplicatie. Bafta!