| Angelicas a întrebat:

de cateva zile tot caut o melodie e manea(cred). desi eu nu ascult manele maelodia asta mi se pare superba. ii stiu refrenul:doar iubirea ta e tot ce am mai scump/doar iubirea ta imi da speranta sa traiesc/doar numele tau il port mereu in gand/ si tu stii ca doar pe tine te iubesc.
o canta o fata si un baiat si la refren o canta pe doua voci. imi place foarte mult. maputeti ajuta?:O3

1 răspuns:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ePwKyIrjtQo
Denisa -iubirea numai iubirea sau denisa si mr juve doar iubire http://www.youtube.com/watch?v=4Xrq9gCmwWY